HAKKIMIZDA

Kuruluşu 2002 Yılına Dayanan İşletmemiz; Kent Mobilyaları-Hijyen Sistemleri - Reklam - Organizasyon -Matbaa -Yayıncılık - Promosyon ve Danışmanlık hizmetleri alanında, özgün tasarımları ile kaliteli hizmeti uygun koşullarda tüketiciye sunmayı kendine ilke edinmiş bir kuruluştur.
 

Özgün bir fikri görsel tasarıma, görsel tasarımı da detaycı bir uygulamayla ürüne dönüştüren firmamız, kurulduğu günden bugüne birçok ilke imza atmayı başarmış bir kuruluştur.


Bugüne kadar Türkiye genelinde çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Özgünlüğümüz ve deneyimlerimizle değere değer kattık.

Her geçen gün sektöre yenilikçi ürün ve hizmetler kazandırdık. Değişmeyen tek şeyimiz ise heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duygularıdır. 

about-us.jpg

SİMA YAPIM'ın ana misyonu, müşterilerinde eksiksiz bir memnuniyet oluşturmaktır. Bu misyon doğrultusunda etik değerleri gözeterek çalışmalarını sürdüren SİMA YAPIM, müşterilerini iş ortakları olarak görmektedir. Etkin ve yenilikçi hizmetleri; sektörlere göre farklılaştırdığı iletişim taktikleri ve stratejileri ile müşterilerinin tercih edilir olmalarını sağlamaktır. 

Misyonumuz

Vizyonumuz

SİMA YAPIM, müşterilerinin tüm değerlerini kendi değerleriymiş gibi kabullenmekte ve birlikte büyümeyi hedeflemektedir. SİMA YAPIM, araştırmacılığı ve yenilikçiliği ön planda tutar. Müşterilerinin marka değerini arttırıcı çözümler üretmeyi, çalışmalarının çıkış noktası olarak kabul eder.